EN

Realizacja transmisji na żywo online

Kompleksowa realizacja transmisji online. XXI wiek to szybki rozwój komunikacji za pośrednictwem Internetu. Świetnym przykładem na to są coraz bardziej powszechne transmisje realizowane wyłącznie do sieci Internet. Coraz bogatsza oferta internetowych platform streamingowych takich jak YouTube, Ustream czy Livestream pozwala na niskokosztowe dotarcie z przekazem na żywo do bardzo dużej liczby odbiorców.

Proponujemy Państwu realizację transmisji streamingowej na żywo z przeznaczeniem do emisji w sieci Internet. Transmisje realizujemy i rejestrujemy w jakości Full HD, emitujemy zaś w wybranej przez kontrahenta jakości. W trakcie trwania realizacji możliwe jest jednoczesne prowadzenie czata on-line z użytkownikami. Istnieje również możliwość zaimplementowania w transmisji sygnału z komputera obsługującego prezentacje.

Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji transmisji online. Dotychczas współpracowaliśmy m.in. z Iplą, Polsatem, Ministerstwem Gospodarki, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Od trzech lat realizujemy transmisje online z kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Dla Mazdy przeprowadziliśmy kilkukamerową realizację na telebim z kamer bezprzewodowych znajdujących się w różnych częściach miasta. Obsługiwaliśmy konferencje medyczne z dwustronną transmisją audio-wideo SALA OPERACYJNA <-> AULA.

W ramach współpracy z Telewizją Polsat pracowaliśmy przy takich wydarzeniach jak: gale Konfrontacji Sztuk Walki, Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej 2014, Gala Polsat Boxing Night.

Podczas typowej realizacji transmisji online wykorzystujemy sprzęt renomowanych firm:

KAMERY SONY

Kamkordery tej firmy są najchętniej wykorzystywanymi przez tych mniejszych jak i największych nadawców telewizyjnych na całym Świecie. Cechują się niezawodnością oraz bardzo dobrą jakością obrazka;

URZĄDZENIA BLACKMAGIC DESIGN

Sprzęt tej firmy, procesujący sygnał video został doceniony przez twórców telewizji na całym Świecie. Najchętniej używany podczas realizacji transmisji online, realizacji video na telebim oraz realizacji studyjnych. Praca przy użyciu sygnałów SDI ze złączami BNC zapewnia bezpieczeństwo realizacji oraz jej najwyższą jakość.

ENCODERY TERADEK

O naszym profesjonalnym podejściu świadczy użycie dedykowanych urządzeń encodujących. Zlecając nam realizację transmisji online masz pewność, że przeprowadzimy ją przy użyciu dedykowanych urządzeń.

Masz pytanie
o zlecenie lub ofertę?

Skontaktuj się!

Pracujemy w godzinach 9-17. Odpowiadamy ASAP 🙂